Discurile de greutate nu sunt toate la fel! Cu discurile negre ATX® 2 Grip de 30 mm, din fontă fin procesată, vei simți diferența în antrenamentele tale.
Datorită celor două prize opuse, aceste discuri funcționale cu finisaj calitativ deschid noi posibilități de exerciții! Poți face extensii frontale, pullover, lateral raise sau shrugs direct cu discurile și astfel aduci provocări noi în antrenament.
Preferi antrenamentul clasic? Nicio problemă, aceste discuri ATX® se potrivesc tuturor barelor cu diametrul de 30 mm.
Sfat: Folosește și ATX® Dead Wedge / cale pentru poziționarea sigură a barelor încărcate cu discuri rotunde.
| Greutate (kg) | Diametru (mm) | Grosime (mm) |
|---|---|---|
| 1,25 | 150 | 16 |
| Cod produs | 30-GXA-0125 |
| Marca | ATX |
| Categorie | Discuri 30mm |
| Material | fontă |
| Greutate | 1,25 kg |
| Diametru interior prindere | 31,0 mm |
| Fitness | DA |
| Antrenament forta | Da |
| Powerlifting | Nu |
| Halterofilie | NU |
| Potrivita pentru aruncare | Nu |
| Test de aruncare | nu |
| Diametru | 150 mm |
| Grosime | 16 mm |