
Evita limitele de performanta cauzate de grija pentru podeaua ta sau linistea vecinilor. Cu aceste discuri cu maner din cauciuc, aceste griji devin secundare, iar placerea antrenamentului tau ajunge pe primul plan!
Aceste discuri sunt, de asemenea, rezistente la zgarieturi si socuri, ceea ce le face un echipament de antrenament extrem de durabil!
Tabel dimensiuni:
| Greutate (kg) | 0,5 | 1,25 | 2,5 | 5 | 10 | 15 | 20 |
| Diametru (mm) | 130 | 160 | 200 | 240 | 320 | 360 | 400 |
| Grosime (mm) | 21 | 30 | 30 | 35 | 40 | 45 | 55 |
Pretul este pentru o bucata!
Informatii generale pentru alergici si despre mirosul de cauciuc:
Cauciucul folosit respecta cel mai nou standard REACH si este testat pentru substante daunatoare.
Mirosul tipic de cauciuc nu este un defect de produs, ci o caracteristica normala a materialului utilizat.
Pentru acest miros, se recomanda folosirea produsului doar in spatii bine ventilate.
Persoanele alergice pot avea reactii la plastifianti sau conservanti aprobati, la contact direct si prelungit cu pielea. Nu expune discurile din cauciuc la lumina UV (de exemplu, soare) pentru perioade lungi.
Persoanelor alergice si celor sensibili la miros, le recomandam alternative din fonta, fonta cu maner, crom sau plastic, si, daca este necesar, folosirea de covorase pentru protectia podelei.
| Cod produs | 30-GR-R-1000 |
| Marca | Megafitness Shop |
| Material | Cauciucat |
| Greutate | 10,0 kg |
| Diametru interior | 31,0 mm |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate bara | 30 mm |
| Diametru disc | 320 mm |
| Grosime disc | 40 mm |