Discurile de greutate nu sunt toate la fel! Cu ATX® 2 Grip Guss 30 mm în variantă de turnare cu porozitate fină, vei simți diferența în antrenamentul tău!
Datorită celor două prize opuse, aceste discuri funcționale cu finisaj premium extind gama de exerciții posibile într-un antrenament. Poți efectua ridicări frontale, pullover, ridicări laterale sau shrugs direct cu discul de greutate, adăugând noi stimulente de antrenament!
Preferi antrenamentul clasic? Nicio problemă! Aceste discuri ATX® sunt compatibile cu orice bară de haltere cu diametru de 30 mm.
Sfat: Folosește și ATX® Dead Wedge / Keil pentru poziționarea sigură a halterei încărcate cu discuri rotunde.
Tabel dimensiuni pentru acest model:
| Cod produs | 30-GXA-0250 |
| Marca | ATX |
| Categorie | discuri greutate 30mm |
| Material | fonta |
| Greutate | 2,5 kg |
| Diametru | 178 mm |
| Grosime | 22 mm |
| Diametru interior prindere | 31,0 mm |
| Fitnes | da |
| Antrenament de forta | DA |
| Powerlifting | Nu |
| Halterofilie | NU |
| Potrivit pentru aruncare | Nu |
| Test de rezistenta la aruncare | nu |