
Discurile de greutate nu sunt toate la fel! Descoperiți diferența cu discurile ATX® 2-GRIP din fontă, finisate impecabil în negru, cu diametru de 30 mm. Grație celor două mânere opuse, aceste discuri funcționale vă extind posibilitățile de exerciții în antrenamentul dumneavoastră! Puteți efectua ridicări frontale, extensii sau abducții laterale și puteți introduce noi stimuli de antrenament pe parcursul sesiunii dumneavoastră!
Preferi antrenamentele clasice? Nu este nicio problemă! Aceste discuri ATX® se potrivesc perfect pe toate barele cu diametru de 30 mm.
Sfat: Pentru poziționare sigură a barelor cu discuri rotunde, utilizați opțional ATX® Dead Wedge/Keil.
Tabel dimensiuni:
| Greutate (kg) | Diametru (mm) | Grosime (mm) |
|---|---|---|
| 0,5 | 115 | 11 |
| 1,25 | 150 | 16 |
| 2,5 | 178 | 22 |
| 5 | 217 | 28 |
| 10 | 297 | 34 |
| 15 | 345 | 39 |
| 20 | 395 | 37 |
| 25 | 395 | 45 |
| Cod produs | 30-GXA-1000 |
| Marca | ATX |
| Categorie | Discuri 30mm |
| Material | fonta |
| Greutate | 10 kg |
| Diametru | 297 mm |
| Grosime | 34 mm |
| Diametru interior prindere | 31 mm |
| Potrivit pentru fitness | DA |
| Potrivit pentru antrenamente de forta | Da |
| Potrivit pentru powerlifting | NU |
| Potrivit pentru haltere olimpice | NU |
| Potrivit pentru aruncare | Nu |
| Test aruncare trecut | NU |