
Bara de Powerlifting Originală ATX RAM BAR este o alegere excelentă pentru sportivii care caută performanță în powerlifting. Proiectată și construită la cele mai înalte standarde, această bară asigură rezistență, durabilitate și o experiență de antrenament sigură pentru ridicări grele.
Bara oferă o capacitate de încărcare impresionantă de până la 700 kg și dispune de un manșon cu lungimea de 2200 mm și o greutate standard de 20 kg. Datorită diametrului de prindere de 28,5 mm, bara este ideală pentru a asigura o priză fermă și stabilă în timpul exercițiilor intense. Finisajul cu oxid negru pentru stangă și crom dur pentru manșoane asigură durabilitate sporită și rezistență la uzură.
| Cod produs | LH-50-ATX-PLB |
| Marca | ATX |
| Tip | bara lunga |
| Domeniu de utilizare | Powerlifting |
| Compatibila cu aruncare | da |
| Capacitate maxima incarcare | 700 kg |
| Lungime totala | 2200 mm |
| Greutate | 20,0 kg ± 0,2 % |
| Diametrul prizei | 28,5 mm |
| Marcaj latime prindere | 810 mm |
| Randelare centrala | da |
| Lungime incarcare | 420 mm |
| Tip bucse | alamă |
| Finisaj bară | oxid negru |
| Finisaj manșoane | crom dur |
| Garanție | 3 ani |
| Document garanție | /downloads/garantieerklaerung.pdf |